Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.
Provozovatel serveru zbozi.arkov.cz je společnost ARKOV, spol. s r.o. Společnost vznikla v roce 1992, veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám.

Výjimkou jsou externí přepravní společnosti PPL, DSV a Česká Pošta,  kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu na úrovni kontaktních údajů, které jsou nutné pro bezproblémové vyřízení zásilky.

Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá společnost ARKOV, spol. s r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečena proti zneužití. Data jsou uchovávána na zálohovaných serverech v majetku společnosti, které nejsou sdíleny s aplikacemi třetích osob.

SpinnerČekejte